• This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #2534 Reply
  roseannaperl16
  Guest

  – تلاش‌های برای کاهش تورم: با توجه به افزایش قیمت‌ها در بازار، دولت ایران به دنبال کاهش تورم است. در این راستا، برخی از تدابیری که اتخاذ شده است عبارتند از افزایش تولید داخلی، کاهش واردات، تنظیم قیمت‌ها و افزایش کارآیی بخش‌های تولیدی.

  – روزنامه‌های ایرانی به دنبال روشن شدن امور اخیر در قتل فخری زاده: پس از قتل مدیران ایرانی در خارج از کشور، اخبار مربوط به قتل محمدرضا فخری زاده، دیپلمات ایرانی در تیراندازی ایجاد شده در اقیانوسیه، به تازگی منتشر شده است. روزنامه‌های ایرانی در حال حاضر به دنبال روشن شدن این امور هستند.

  – پرونده جاسوسی جدید در ایران: یک پرونده جاسوسی جدید در ایران باز شده است که به اعتقاد مقام‌های امنیتی، از جمله ماموران سپاه، مرتبط با یک کشور خارجی است. تاکنون جزئیات بیشتری در مورد این پرونده منتشر نشده است.

  اخبار سطح دنیا:

  – انفجار در بغداد: یک انفجار در بغداد، پایتخت عراق، رخ داده است که باعث کشته شدن حداقل ۲۷ نفر و زخمی شدن بیش از ۶۰ نفر شده است. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را به عهده نگرفته است.

  – تحریم‌های جدید علیه روسیه: ایالات متحده به تازگی تحریم‌های جدیدی علیه روسیه اعمال کرده است، به دلیل ادعاهای مربوط به دخالت روسیه در انتخابات آمریکا. این تحریم‌ها شامل تحریم‌های بانکی و صنعتی است.

  – دیدار مرزی بین رهبران کره شمالی و جنوبی: رهبران کره شمالی و جنوبی، کیم جونگ اون و مون جه-این، در یک دیدار مرزی با یکدیگر دیدار کردند. این دیدار، به عنوان یک قدم مثبت برای افزایش روابط دو کشور در نظر گرفته می‌شود.

  اخبار بین الملل:

  – ولادیمیر پوتین مدتی در بیمارستان بود: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، به دلیل ابتلا به کروناویروس، مدتی در بیمارستان بود. پس از بهبودی، او به محل کار خود بازگشت.

  – افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در اروپا: با وجود اقداماتی که برای مقابله با کرونا انجام شده است، تعداد مبتلایان به این بیماری در اروپا افزایش یافته است. برخی از کشورهایی که در حال حاضر با وضعیت بحرانی مواجه هستند عبارتند از اسپانیا، فرانسه و ایتالیا.

  – تظاهرات در لبنان: تظاهرات در لبنان به دلیل بحران اقتصادی و سیاسی که در این کشور وجود دارد، ادامه دارد. در این تظاهرات، مردم خواستار تغییراتی در سیاست‌های دولتی هستند.

Viewing 1 post (of 1 total)
Reply To: 4 Tips About کهگیلویه‌وبویراحمد؛ تلفیق تاریخ و.
Your information: